Szukaj

Krawiectwo.pl - Twoje ogłoszenie dotyczące krawiectwa i szycia

Bezpłatne warsztaty szycia z marką JUKI – w weeke...
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Bezpłatne warsztaty szycia z marką JUKI – w weekend 10 i 11 czerwca w Warszawie

Opis:

Japońska marka JUKI zaprasza na bezpłatne warsztaty szycia, które odbywać sie będą przez cały weekend 10-11 czerwca br. w Soho Faktory w Warszawie. Pod okiem instruktora będzie można wykonać wakacyjne akcesoria, takie jak kolorowy worko-plecak, obowiązkowy must-have tego lata. Na uczestników czekają nowoczesne maszyny, tkaniny i akcesoria. Wstęp wolny.
Lato coraz bliżej, dlatego marka JUKI - producent maszyn do szycia - zaprasza na bezpłatne warsztaty krawieckie, dzięki którym samodzielnie przygotujesz się do wakacyjnych eskapad. Podczas spotkań uczestnicy poznają podstawy szycia, a także praktyczne funkcje domowych urządzeń szyjących. Tematem warsztatów jest samodzielne wykonanie modnego worko-plecaka, który po spotkaniu każdy może zabrać ze sobą. Na miejscu na odwiedzających czekają eksperci, doradzający w obsłudze maszyn, doborze tkanin czy najnowszych technik m.in. pikowania i patchworku.
– Moda na szycie to moda na unikatowy styl, ubrania na miarę i z ulubionych tkanin, ale też oryginalne akcesoria wnętrzarskie, zabawki, gadżety i prezenty dla najbliższych – mówi Ikuko Leska z JUKI Central Europe. – Dzięki nowoczesnym maszynom szycie w domu jest proste i przyjemne. Zaawansowane funkcje, takie jak wbudowane ściegi ozdobne, automatyczne obcinanie nici, docisk stopki czy automatyczne obszywanie dziurek na guziki ułatwiają pracę i gwarantują końcową jakość. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na warsztaty i mamy nadzieję, że staną się one początkiem nowej pasji.
Warsztaty szycia JUKI odbywać się będą podczas warszawskich targów Slow Weekend w Soho Factory, ul. Mińska 25, w sobotę i niedzielę 10 i 11 czerwca 2017, w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/szyjwdomu i https://www.facebook.com/JukiSewIt/

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Effective PR - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 4615
Miejscowość: Polska / mazowieckie / Warszawa
Dodane: 2017.06.09


Mamy 1908 użytkowników oraz 3745 ogłoszeń. ogłoszenia były 6831087 razy przeglądane.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Darmowe ogłoszenia w 600 serwisach
Czym się zajmujemy?
Krawiectwo.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży wszelkich produktów związanych z branżą krawiecką. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm świadczących usługi dla przemysłu tekstylnego.
Ogłoszenia z domen: krawiectwo.pl | dzianiny.pl | grażka.net   Zobacz pełną listę domen >>