Szukaj

Krawiectwo.pl - Twoje ogłoszenie dotyczące krawiectwa i szycia

Samodzielne szycie świątecznycz ozdób podczas Sl...
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Samodzielne szycie świątecznycz ozdób podczas Slow Weekend

Opis:

Wszystkich, którzy mają ochotę oderwać się od przedświątecznej gorączki w galeriach handlowych, a jednocześnie poczuć magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do wspólnego szycia świątecznych dekoracji. Bezpłatne warsztaty szycia dla dorosłych i dla dzieci odbywać się będą w dniach 9 i 10 grudnia br. podczas targów Slow Weekend przy ul. Mińskiej 65, w Warszawie. Na uczestników czekają nowoczesne maszyny JUKI, tkaniny i akcesoria. Wstęp wolny.
Tematem warsztatów jest wspólne szycie świątecznych choinek, które po spotkaniu każdy może zabrać ze sobą. Pod okiem pasjonatów z warszawskiej Wytwórni Śliczności powstaną unikatowe dzieła, które staną się oryginalną ozdobą świątecznego stołu lub prezentem dla najbliższych. Udział w kreatywnej zabawie może wziąć każdy, a umiejętność szycia nie jest wymagana. Na dużych i małych miłośników rękodzieła czekają instruktorzy, którzy pomogą w doborze tkaniny, nauczą korzystania z maszyny i zdradzą najnowsze techniki szycia, pikowania i patchworku. Organizator warsztatów obiecuje także atrakcyjne nagrody - do wygrania 3 domowe maszyny do szycia JUKI HD-40.
Warsztaty szycia JUKI odbywać się będą podczas targów Slow Weekend w Warszawie, ul. Mińska 65, sobota i niedziela 9 i 10 grudnia w godzinach od 11.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/szyjwdomu

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Effective PR - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 4734
Miejscowość: Polska / mazowieckie / Warszawa
Dodane: 2017.12.07


Mamy 1908 użytkowników oraz 3745 ogłoszeń. ogłoszenia były 6831087 razy przeglądane.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Darmowe ogłoszenia w 600 serwisach
Czym się zajmujemy?
Krawiectwo.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży wszelkich produktów związanych z branżą krawiecką. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm świadczących usługi dla przemysłu tekstylnego.
Ogłoszenia z domen: krawiectwo.pl | dzianiny.pl | grażka.net   Zobacz pełną listę domen >>